PORTFOLIO

Choć studio dizajner istnieje od 2015 roku, to portfolio sięga roku 2009. Poniżej prezentacja kilku wybranych projektów, z portfolio, wnętrz użyteczności publicznej, domów, mieszkań, indywidualnych pomieszczeń jak pokoje dziecięce, młodzieżowe oraz kuchnie, łazienki i klatki schodowe.

Centrum ERATO - 130m2

Projekt wnętrza budynku Centrum Erato, centrum dobrego samopoczucia i pięknej sylwetki. centrumerato.pl

Bobrowniki, POLAND Celem projektowym było stworzenie wnętrza ciepłego, przyjemnego i luksusowego w odbiorze już od wejścia, w nowoczesnym wydaniu. Dlatego też pojawiły się tu materiały, takie jak naturalne drewno dębowe, eklektyczne meble, kontrastowe, grafitowe dodatki oraz tapety we włoskim stylu.

PROJEKT WNĘTRZA DOMU - 83,50 m2

Realizacja projektu wnętrza domu jednorodzinnego,
z otwartą strefą salonu i kuchni wraz z jadalnią i klatką schodową, łazienką, a także pokojem dziecięcym i „męską jaskinią”.

Ruda Śl., POLAND
Celem projektowym było przeniesienie istniejącego już 10 lat wnętrza do obecnej nuty dizajnu. Prosty, nowoczesny styl z połączeniem naturalnego drewna dębowego
i kamienia. Istniejące już elementy, takie jak drewniane schody, zostały odświeżone, a krzesła z lat ’70, do jadalni, zyskały nową oprawę.

Głównym elementem dekoracyjnym jest włoska tapeta Glamora z motywem pnia drzewa, sięgająca pierwszej kondygnacji. Przysłania ona wejścia do gabinetu i łazienki.

WNĘTRZE MIESZKANIA - 50 m2

Projekt wnętrza mieszkania deweloperskiego z dwoma pokojami, łazienką oraz otwartym planem, tj. połączenia kuchni i jadalni z salonem.

Katowice, POLAND
Celem projektowym było stworzenie wnętrza w męskim stylu, z motywem przewodnim: fabryczny/ industrial
i prostotą nowoczesności. Stąd sufity otrzymały czarno białą kolorystykę, ściany szarości i cegłę, pojawiła się lampa pająk i oświetlenie szynowe. Chłodne barwy zostały przełamane ciepłem drewna dębowego, kolorowymi plakatami i dominującym kolorem granatowym.

POKÓJ BLIŹNIĄT - 13,50 m2

Projekt wnętrza pokoju bliźniąt – dziewczynki
i chłopczyka.

Katowice, POLAND
Wytycznym projektu był przede wszystkim definitywny brak zastosowania podziału kolorystycznego na różowy
i niebieski, które z reguły przydziela się dziewczynkom i chłopczykom. Głównym motywem przewodnim był żółty fotel bujany i neutralna tapeta w szaro-żółte pastelowe kropeczki. Z uwagi na brak możliwości dodania kolejnych punktów światła, na suficie pojawiła się kolorowa lampa pająk, doświetlająca wszystkie strefy. U sufitu zwieszone również zostały dekoracyjne ptaszki origami, dla zaciekawienia maluchów. Ściany ozdobiły lampki
w kształcie księżyca, chmurki i gwiazdki, fotografie rodzinne oraz naklejka ścienna.

POKÓJ NASTOLATKA - 10 m2

Realizacja projektu wnętrza pokoju nastolatka na poddaszu.

Ruda Śl., POLAND
Założeniem projektowym było stworzenie wnętrza w stylu NY, Brooklyn. Na ścianie pojawiła się czerwona cegła, na zabudowie meblowej fototapeta Nowego Jorku z lotu ptaka, optycznie powiększyła wnętrze.
Z uwagi na zamiłowanie Klienta do silników samochodowych, jedną ze ścian ozdobiła tapeta ścienna ze szczegółowym rysunkiem silnika.
W pokoju zostały również wydzielone strefy do nauki i przyjmowania gości.

WNĘTRZE KUCHNI - 7 m2

Realizacja projektu zabudowy meblowej wnętrza kuchni.

Katowice, POLAND
Założenia projektowe – prosta, nowoczesna, jasna przestrzeń z elementami czerni.
W projekcie znalazły się zatem białe fronty w połysku oraz czarny blat w „ramie” aby scalić kolorystycznie czarną płytę indukcyjną oraz antracytowy zlew. Dla ocieplenia biało-czarnej kolorystyki pojawiło się też drewno dębowe we frontach szafek górnych oraz blacie roboczym, naprzeciw pełnej zabudowy meblowej. Głównym elementem dekoracyjnym całego wnętrza jest kolorowa tapeta ścienna w trójkąty.

PROJEKT WNĘTRZA ŁAZIENKI - 4,5 m2

Realizacja projektu wnętrza łazienki gościnnej z prysznicem.

Ruda Śl., POLAND

Celem projektu było otwarcie optyczne przestrzeni 
i unowocześnienie istniejącej już 9 lat łazienki,
z uwzględnieniem elementów kamienia, drewna i rdzy.
Dlatego też znalazły się tu: składany prysznic parawanowy
z wnęką na kosmetyki, szafki do przechowywania, blat ze spieku w barwach naturalnej rdzy, pod umywalką oraz drewnopodobna posadzka.

KLATKA SCHODOWA

Projekt wnętrza klatki schodowej budynku z lat ’70 w portfolio, z głównym holem wejściowym oraz holem komunikacyjnym kolejnej kondygnacji.

Mysłowice, POLAND
Założeniem projektowym było unowocześnienie, zaklętej w czasie, klatki schodowej, dodanie „pazura” w postaci cegły oraz nowego rozmieszczenia oświetlenia całej przestrzeni. Na ścianach pojawiła się galeria fotografii rodzinnych, a betonowe schody otrzymały nową drewnianą oprawę.

studio dizajner

© 2015-2021 all rights reserved
strzałka